Jak się zgłosić

Dołącz do firmy, która oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz donajwyższego rozwoju zawodowego

Dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w Management Solutions. Na tej stronie znajdziesz dostęp do aplikacji na wolne stanowiska pracy w firmie, a także informacje o tym, jak ubiegać się o nie oraz o innych aspektach procesu rekrutacji.

Przed kontynuacją zalecamy odwiedzenie naszego działu Kariera i jego poszczególnych części (Czego szukamy | Co oferujemy | Role zawodowe | Proces selekcji), aby lepiej nas poznać i dowiedzieć się więcej o naszym procesie rekrutacji.

addJak się zgłosić

Wejdź do aplikacji z ofertami pracy (przycisk dostępu znajdziesz pod tymi wierszami). Po wejściu do aplikacji znajdziesz listę wolnych miejsc pracy dostępnych w każdym z biur firmy. Korzystając z wyszukiwarki, można filtrować oferty według kraju, biura lub rodzaju wakatu (dla niedawnych absolwentów, z doświadczeniem lub stypendiów) i dowiedzieć się więcej o tych, które najlepiej pasują do profilu kandydata.

Aby zaaplikować na daną ofertę pracy, należy najpierw zarejestrować się jako użytkownik i wypełnić swój życiorys (CV). Kliknij przycisk "Czytaj więcej", aby uzyskać więcej informacji na temat rejestracji użytkownika i składania wniosków o oferty.

 

 

Rejestracja użytkowników i przesyłanie CV

Możesz zarejestrować się jako użytkownik w aplikacji ofert pracy, klikając przycisk “add Rejestracja użytkownika" w górnej części ekranu aplikacji ofert pracy. Wprowadź swój adres e-mail i hasło, którego chcesz używać, a na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający utworzenie konta użytkownika. Otrzymasz również powitalną wiadomość e-mail.

Po utworzeniu użytkownika możesz się zalogować, klikając przycisk "add Login"  wpisując zarejestrowaną wcześniej nazwę użytkownika i hasło. Następnym krokiem jest przesłanie życiorysu (CV). W tym celu powinieneś kliknąć na "Dane z mojego CV" i wypełnić swój profil, podając dane osobowe i CV (w formacie word lub pdf) oraz uzupełnić formularz o pozostałe wymagane informacje (wykształcenie/doświadczenie/wiedza techniczna/języki/inne dane).

Będziesz mógł w każdej chwili zmienić i/lub zaktualizować swoje dane.

Rejestracja oferty

Po zapoznaniu się z ofertą i wybraniu ofert, które najbardziej Cię interesują, kliknij przycisk "Zaplikuj na stanowisko". Aplikacja potwierdzi za pomocą komunikatu na ekranie, że rejestracja przebiegła pomyślnie. Oferty, na które zaaplikowałeś, możesz sprawdzić w menu "Moje oferty".

Jeśli nie dokonałeś wcześniej rejestracji jako użytkownik podczas aplikowania na stanowisko, aplikacja poprosi Cię o to w tym momencie.

Po zarejestrowaniu oferty Dział Personalny Management Solutions przeanalizuje Twój profil i, jeśli będzie on zgodny z wakatem, skontaktuje się z Tobą w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań w trakcie tego procesu, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Aplikacja o wolne miejsca pracy

Dostęp do aplikacji

Powiązane linki